Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Komissiózó - Szigetszentmiklós

  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Szeretnél  ingyenesen targoncás jogosítványt szerezni? Rád vár a lehetőség, hogy Komissiózó munkatársunkként ebben is részesülj!

Amivel értékeljük munkádat:

  • 1 műszakos, nappali munkavégzés
  • Ingyenes megszerezhető targoncás jogosítvány
  • Céges buszjáratok!
  • Cafeteria
  • Útiköltség térítés
  • Minden nap ingyenes gyümölcsfogyasztás
  • Elérhető NETTÓ 240.000 Ft-os havi kereset

Amiben számítunk a tehetségedre:

  • Bolti rendelések összekészítése
  • Raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • Egyéb raktári feladatok ellátása

Ezeknek már birtokában vagy:

  • Fizikai terhelhetőség
  • Nyitottság
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Targoncás jogosítvány megléte előny, de nem feltétel (3313)

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva!

Ennél a pozíciónál él a dolgozói ajánlói programunk, a részletek miatt keress minket.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015, Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre