Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Komissiózó raktáros

  • Szakmunkásállások.hu
  • Pest, Üllő, Budapest
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Komissiózás
  • Áruk fogadása, átvétele, raktári kezelése, kiadása
  • Leltározási feladatok ellátása

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkaidő: 2 műszakban hétköznapokon (6 - 14:30; 12:30 – 21:00)
  • Fizetés: nettó 190.000 -210.000 Ft
  • Teljes bejelentés
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:

Üllő

Kapcsolattartó telefonszáma: +36205152428

Helyek Pest
Üllő
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre