Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KOMISSIÓZÓ MUNKATÁRS

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.06.21.
Hirdetés azonosító: 2328979
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Komissiózó munkatárs

Partnercégünk évek óta Európa egyik vezető és Németország első számú élelmiszer-logisztikai vállalkozása. Alsónémediben lévő telephelyükre keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársakat komissiózó munkakörbe.

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Feladatok:

  • hűtött raktári környezetben történő fizikai munkavégzés
  • raktári anyagmozgató és raktári szkenner eszközök kezelése
  • komissiózott raklapok összeállítása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • állandó délutános munkavégzés (választható kezdettel)
  • hétfőtől péntekig tartó munka, egy hónapban 1 szombati és 1 vasárnapi nap vállalása

Amit kínálunk:

  • nettó 180.000 Ft-os havi bérezés
  • szezonális bónusz (júniustól szeptemberig): 70.000 Ft
  • cafetéria juttatás már az első ledolgozott hónaptól
  • személygépkocsival való munkába járás támogatása

Előny:

  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű (munkába járáshoz)

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod
vagy telefonon: +36 20 258 1892 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Helyek Pest
Budapest
Alsónémedi
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre