Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Komissiózó munkalehetőség Fejér megyében

Viapan „Dologidő” Kft.
Régió: Dunaújváros

Hozzáadva: 2019.10.28.
Jelentkezési határidő: 2019.11.13.

Ital nagykereskedő partnerünk részére komissiózó munkatársakat keresünk.

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Feladatok:

  • A megrendelt áruk fel- és lerakodása a szállító járművekből
  • Készáru és göngyöleg mozgatás kézi békák segítségével
  • Italos hordók rakodása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Jó fizikai állóképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő:

  • 1 műszakos munkarend, hétfőtől péntekig napi 8 órában 6:30-15:00-ig

Amit mi ajánlunk:

  • Alapbér: nettó 143.000 Ft/hó
  • Az alapbéren felül: első hónaptól kezdve nettó 12.500 Ft cafetéria
  • Túlóra lehetőség (ez esetben 50%-os órabér kiegészítés)
  • 86%-os utazási költségtérítés (autó esetében 15 ft/km)
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

Jelentkező:

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen az állásra fényképes önéletrajza csatolásával.

Helyek Dunaújváros
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.10.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre