www.cvonline.hu

KOMISSIÓZÓ - Kimagasló bérezéssel

  • A hirdetés 158 napja lejárt

Piacvezető kereskedelmi nagyvállalat, budapesti munkavégzéssel munkatársakat keres azonnali kezdéssel kétműszakos beosztásban:

KOMISSIÓZÓ
- Kimagasló bérezéssel -
munkakörben

A Te feladatod lesz:

  • Az áru komissiózása PDA segítségével
  • A vevői és bolti megrendelések összekészítése a raktárból
  • A leválogatott termékek szállítói ládákba történő behelyezése
  • A ládák kezelése és eljuttatása a kiadás területére
  • Termékek körültekintő kezelése

Mit várunk Tőled?

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • PDA kezelésének vállalása (a betanítás gyors, használata egyszerű)
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, biztos jövedelem
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • Mobiltelefon saját használatra is
  • Pörgős, fiatal csapat

Bérezés:
Alapbér: fix bruttó 200.000 Ft
Teljesítményprémium: átlag bruttó 100.000 Ft
Műszakpótlék
Cafetéria

Mobiltelefon saját használatra
Elérhető bruttó bér akár 380.000 Ft/hó

Hölgyek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Raktáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.03.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre