Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Komissiózó - Frissáru, hűtő területre (áru-összekészítő)

  • Reál HUngária Élelmiszer Kft.
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 28 napja lejárt

A Reál Hungária Élelmiszer Kft. XI. kerületi C+C áruházába

Komissiózó - Frissáru, hűtő területre
(áru-összekészítő)

munkakörbe keres munkatársat!

Feladatok:

  • a termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint
  • az áru polcokra, rekeszekbe rendezése, feltöltése, szükség szerint a tároló helyek között az áru mozgatása valamint a fogyóban lévő áru időbeni feltöltése
  • megrendelt termékek összeszedése, komissiózása
  • raktári rend fenntartása

 Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkaidő:

  • hétfőtől-péntekig, heti 40 óra (éjszakai műszak nincs)

Amit kínálunk:

  •  kiemelkedő jelenléti bónusz
  •  teljesítménybónusz
  •  toborzási jutalom
  •  megbízható, hosszútávú munkahely
  • kedvezményes dolgozói vásárlókártya

Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Kondorosi út 6.

Várjuk a REÁL csapatába!

Várjuk az önéletrajzokat!

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre