Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Komissiózó (áruösszekészítő raktáros)

  • Maus Kft.
  • Szeged, Csongrád
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Maus szegedi depójába

komissiózó (áruösszekészítő raktáros)

munkatársat keresünk!

A Maus Kft-ről:

A Maus Kft. 1991-ben kezdte meg működését.

ALAPTEVÉKENYSÉGÜNK: hűtött élelmiszerek nagykereskedelme. Húsok, húskészítmények, tejek, tejtermékek és mirelit áruk széles választékát kínáljuk partnereinek, akik lehetnek kiskereskedők vagy vendéglátó egységek. Jelenleg három telephelyen (Szeged, Békéscsaba, Mélykút) több mint 170 embernek biztosítunk munkalehetőséget.

CÉLUNK: Olyan céggé válni, amely dinamikusan növekszik, és piacvezető Magyarországon a friss áru területen, szakértő a partnerei felé és működésében példaértékű.

Az emberek számára széles körben elérhetővé teszi a valóban tiszta és jó minőségű élelmiszereket, amellyel hozzájárul egy egészséges, jobb élethez.
Munkatársainktól magas tudásbeli felkészültséget, szervezett és összehangolt munkavégzést követelünk meg, hogy a hűtött élelmiszer nagykereskedelem területén maximális teljesítményt nyújtsunk a partnerek elégedettsége érdekében.

Feladatok:

  • a megrendelt áruk összekészítése szállításra,
  • raktári árukészlet leltározásán való részvétel,
  • a raktár területének rendben tartása.

Amit nyújtunk:

  • teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony,
  • alapbér+ korrekt jutalmazási rendszer,
  • munkaruha,
  • jó csapat.

  • ha bírod a hideget (0-5 Celsius fok),
  • vállalod a délutános műszakot.

Targonca jogosítvány nem feltétel!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Szeged, Kálvária sugárút 87. szám alatti depó.

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre