www.cvonline.hu

Költségelemző - Tatabánya

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Különböző költségkalkulációk készítése: árajánlat adáshoz, termékbevezetések és műszaki változtatások támogatásához. Ciklusidők, gyártási folyamat lépéseinek meghatározása. Megvalósíthatósági tanulmányok szervezése és dokumentálása. Kimutatások, elemzések, előrejelzések készítése.A műszaki és kereskedelmi specifikációk áttekintése értékesítési és termékinformációinkkal.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Minimum 1 éves termelő cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angolnyelv-tudás Magasszintű elemző képesség, jó kommunikációs készség Pontos, precíz munkavégzés

Műszaki területre

Megjegyzés:
Közepes méretű multinacionális vállalat.
Iratkozzon fel állásértesítőre