Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kocsirendező / tolatásvezető (Vésztő)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Vésztő, Békés
  • A hirdetés 104 napja lejárt

MÁV Zrt.
Kocsirendező / tolatásvezető

Helység
Vésztő

Terület
Forgalom (üzemirányítás-technológia-felügyelet)

Foglalkoztatás formája
Határozott idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • jármű kapcsolások elvégzése, vonatok összerakása (kocsiösszeállítás szerint)
  • a tolatás részére a helyszíni állítású váltó állítása a tolatásvezető rendelkezése szerint
  • tolatás közbeni jelzés adása, a tolatási terület ellenőrzése

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú iskolai végzettség (szakmunkás/szakiskolai)
  • orvosi alkalmasság
  • fizikai állóképesség
  • a munkakör betöltéséhez szükséges elméleti és gyakorlati ismeretek megszerzése

A hatósági vizsgákat első vizsgaalkalommal sikeresen teljesítő munkavállalók akár bruttó 65 000 Ft egyszeri juttatásban részesülhetnek

Amit ajánlunk

A munkáltató által biztosított vasúti képesítések megszerzését követően az elérhető havi bruttó jövedelem pótlékokkal és cafeteriával együtt akár 265.000-300.000 Ft.

Amit ajánlunk továbbá:

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem - utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségmegőrző program
  • a tanulmányok idejére minden érintett munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

2018.08.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Balogh Árpádné 06-1-516-33-64 / 06-33-64

Várjuk jelentkezését!

Helyek Vésztő
Békés
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre