www.cvonline.hu

Kocsirendező / tolatásvezető (Székesfehérvár)

  • A hirdetés 186 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Kocsirendező / tolatásvezető

Helység
Székesfehérvár
Terület
Forgalom (üzemirányítás-technológia-felügyelet)
Foglalkoztatás formája
Határozott idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • irányítja és vezeti a tolatási műveletek biztonságos lebonyolítását
  • irányítja és koordinálja a kocsirendező munkáját
  • gondoskodik a tolatáshoz szükséges eszközök rendelkezésre állásáról
  • tolatás részére a helyszíni állítású váltó állítása

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú végzettség (szakmunkás/szakiskolai végzettség)
  • orvosi alkalmasság
  • fizikai állóképesség

A munkakör betöltésének feltétele, hogy a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket. A hatósági vizsgákat első vizsgaalkalommal sikeresen teljesítő munkavállalók akár bruttó 65 000 Ft egyszeri juttatásban részesülhetnek.

Amit ajánlunk

A munkáltató által biztosított vasúti képesítések megszerzését követően az elérhető havi bruttó jövedelem pótlékokkal és cafeteriával együtt akár 245.000-270.000 Ft.

Amit ajánlunk továbbá:

  •  hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségmegőrző program
  • a tanulmányok idejére minden érintett munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása
  • a vizsgákat sikeresen teljesítő munkavállalóknak budapesti vagy környéki pozíciókban kulturált munkavállalói szállás biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

További információ

Link megjelenítése

2018.02.12.

Bővebb felvilágosítást ad
Bakonyiné Rigó Zsuzsanna 1/511-4225 / 02/42-25

Várjuk jelentkezését!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre