Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kockázatkezelési szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.09.17.
Jelentkezési határidő: 2019.10.16.

A régióban piacvezető nemzetközi bankcsoport központi lakossági hitelkockázat-kezelési területe

kockázatkezelési szakértőt

keres

A munkakör célja:

Lakossági kockázatkezelési folyamatok fejlesztése a magyarországi operációt érintően

Feladatok:

  • bírálati szabályok kialakítása, továbbfejlesztése
  • a bírálathoz kapcsolódó IT rendszer specifikációja, a tesztelésben való részvétel
  • a menedzselt termék vonatkozásában a kockázati feltételekre vonatkozó javaslat kialakítása, a kockázati feltételek folyamatos felülvizsgálata
  • a bírálathoz kapcsolódó belső szabályozások kialakítása, egyeztetése
  • éves hitelezési politika kialakítása
  • a menedzselt szegmensek portfólió minőségének előrejelzése, kockázati limitek és indikátorok megfogalmazása; a kockázati indikátorok folyamatos monitoringja
  • a termékhez, bírálati folyamatokhoz kapcsolódó projektekben való részvétel
  • érintett termékek: fogyasztási hitelek (hitelkártya, folyószámlahitel)

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (egyetemi-főiskolai) végzettség
  • jó analitikai képességek, rendszerszemlélet,
  • kreativitás, kezdeményezőkészség, nyitottság az új megoldásokra
  • precíz munkavégzés
  • magas szintű MS felhasználói és prezentációs technikai ismeretek

Előnyök:

  • lakossági hitelezés terén szerzett tapasztalat
  • lakossági kockázatkezelési munkakörben szerzett tapasztalat
  • elemzési ismeretek
  • IT programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • kreatív feladatok
  • versenyképes kompenzációs és cafeteria rendszer
  • személyre szabott fejlesztési lehetőségek
  • dinamikus, eredményorientált, a folyamatos fejlődést támogató munkahelyi környezet

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki szakértő, Hitel menedzser, Hitelspecialista, Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre