Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kockázati elemző / kontroller

  • Az álláshirdetés 7 napja lett aktiválva

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. teljes munkaidőben

munkatársat keres

Munkavégzés helye: 1085 Budapest, Kálvin tér 12-13.

FELADATOK, melyek Rád várnak:

  • Aktív részvétel a vállalati szintű kockázatkezelési keretrendszer fejlesztésében és működtetésében
  • Kockázatkezelési Igazgatóság által működtetett kockázati monitoring, elemzések támogatása és koordinálása, más területek által működtetett kontrollok rendszeres tesztelése
  • A működési kockázatkezelési feladatok és folyamatok koordinálása
  • Kockázati nyilvántartások karbantartása, kockázati riportok elkészítése és prezentálása
  • Egyes Compliance célú sztenderd ellenőrzések működtetése, részvétel ezek továbbfejlesztésében - szoros együttműködésben a szabályozási-megfelelési munkatárssal
  • Folyamatos részvétel az Alapkezelőnél zajló megfelelési projektekben
  • Közreműködés a belső szabályozások fejlesztésében kockázatkezelési oldalról
  • Az üzleti terület támogatása a kockázattudatos szemlélet és folyamatok kialakításában és fejlesztésében
  • A globális vállalatcsoporttal történő rendszeres kapcsolattartás (konzultációk, legjobb gyakorlatok implementálása, globális politikák értelmezése, jelentések készítése)

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügyi, gazdasági)
  • Pénzügyi/befektetési/tanácsadói szektorban szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaláskészség
  • Analitikus és strukturált gondolkodásmód, precizitás
  • Kockázat- és kontroll tudatos hozzáállás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

ELŐNYT jelent Számodra:

  • Befektetési alapkezelőnél vagy befektetési szolgáltatónál szerzett gyakorlat
  • Kockázatkezelési tapasztalat

Egyéb ELVÁRÁSOK:

  • Önálló és felelősségteljes a munkavégzésed
  • Csapatmunka és együttműködés jellemez

Amit mi BIZTOSÍTUNK:

  • Nemzetközi nagyvállalati környezet
  • Komplex, felelősségteljes munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezésedet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő, Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre