www.cvonline.hu

Kockázati controlling elemző

  • A hirdetés 1310 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • A kockázati controlling rendszer működtetésében és fejlesztésében való aktív részvétel
  • Tervezési és elemzési feladatok támogatása adattárházi lekérdezésekkel
  • Komplex hitelportfólió-elemzések készítése
  • Basel II/Basel III szabályozással kapcsolatos feladatokban való részvétel
  • Részvétel a belső tőkeszámítási folyamatban (ICAAP)
  • Együttműködés a leányvállalati szakterületekkel
  • A szakterületet érintő projektekben történő részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség
  • Magas szintű angolnyelv-tudás
  • MS Word, Excel, PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete
  • Magas szintű elemzői készség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Képesség önálló munkavégzésre

Előny:

  • Banki területen szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Basel II/Basel III tapasztalat
  • Jártasság adatbányászati területen (SQL)
  • Matematikai/statisztikai programokban jártasság (Matlab, R)

Jelentkezési határidő: 2014. június 20.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol