Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Klinikai vizsgálati koordinátor (Clinical Study Coordinator)

  • Notes & Wires Bt.
  • Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés 12 napja lejárt

KLINIKAI VIZSGÁLATI KOORDINÁTOR
(Clinical Study Coordinator)

munkatársat, azonnali kezdéssel

Főbb feladatok:

  • Klinikai vizsgálatok adminisztratív feladatainak ellátása
  • Klinikai vizsgálatok szervezési feladatainak ellátása (vizitek szervezése és lebonyolítása)
  • Klinikai vizsgálatokkal kapcsolatos kommunikációs feladatok ellátása az egészségügyi szakszemélyzettel és a gyógyszercégek munkatársaival
  • Az egészségügyi szakszemélyzet és a gyógyszercégek munkatársainak támogatása a klinikai vizsgálatok minél hatékonyabb kivitelezése céljából
  • Részvétel külföldi és belföldi találkozókon, konferenciákon, tréningeken

Elvárások:

  • Természettudományi, vagy egészségügyi végzettség (ápoló, diplomás ápoló, szakápoló)
  • Középszintű angol nyelvtudás (szóban/írásban)
  • Kitűnő kommunikációs képesség
  • Precíz adminisztrációs képesség
  • Stressztűrő képesség
  • Kitűnő szervezési képesség és problémamegoldás
  • Haladó szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • Klinikai vizsgálatokban szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Laptop és telefon
  • Fiatalos csapat
  • Folyamatos továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: H-P, napi 8 órában

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk angol nyelvű fényképes önéletrajzát.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Egészségügy / Szociális ellátás > ápolási asszisztens, Egészségügyi szakember, Orvos asszisztens
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre