Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Klinikai Projektmenedzser

  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva
Az innováció és a folyamatos fejlődés iránt elhivatott, a régiót meghatározó gyógyszeripari partnercégünk várja új kollégáját Klinikai Projektmenedzser munkakörbe, aki egy nagy múltú és magyar alapítású globális vállalat tagja szeretne lenni.

Feladatok:
  • Teljes klinikai kutatás-fejlesztési fázisok, tervek készítése, a stratégiától a részletes feladatok kidolgozásáig, és azok koordinálása
  • Korai kutatási projektek orvostudományi támogatása
  • Alternatív vagy készenléti megoldások javaslattétele
  • Az egyes fázisok nyomon követése érdekében biztosítani a magas színvonalú megfelelést a meghatározott szabványoknak, protokolloknak megfelelően, azok ellenőrzése, CRO választás, study management, folyamatos riportálás
  • Fázis I-IV klinikai vizsgálatok tervezése és szervezése
  • Kutatási és egyéb orvosi szakértelmet igénylő témák véleményezése, orvos-szakmai támogatás nyújtása
Elvárások:
  • M.D (Medical Doctor) végzettség, szakvizsga megléte előny
  • Aktív, tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Good Clinical Practise (GCP) ismerete
  • Klinikai gyógyszerfejlesztésben szerzett tapasztalat előny
  • Irodalomkutatás és szakirodalom kritikus értékelésének képessége
  • Magas szintű problémamegoldó készség, kiváló szervező- és kapcsolatteremtő készség
Amit kínálunk:
  • Csapattaggá válni egy hazai és nemzetközi szinten is elismert gyógyszercégnek
  • Magas szintű szakmai támogatás és fejlődés
  • Innovatív, stabil munkakörnyezet
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Dolgozói rekreációs lehetőségek: uszoda-, konditerem-, sportpálya használat, vállalati üdülők
  • Rugalmas munkaidő, eseti home office lehetőség

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Aktiválás időpontja 2019.09.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre