Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Klímaszerelő

  • AD Klíma Hungária Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Ipari klíma-és hűtőberendezések telepítése, karbantartása és javítása.

Feladatok:

  • Szervezett karbantartások elvégzése berendezéseken és gépészeti rendszereken
  • Hibaelhárításhoz és telepítésekhez szükséges anyagok helyszíni felmérése
  • Javítási és kisebb telepítési munkálatok elvégzése
  • Napi szintű kapcsolattartás a szervizvezetővel és a szervizasszisztenssel

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat
  • Épületgépészeti anyagismeret
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazott jogviszony
  • Teljes munkaidő, folyamatos munkavégzés egész évben
  • Biztos vállalati háttér
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Versenyképes, fix jövedelem
  • Mobiltelefon
  • Szükség esetén céges autó
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezéshez kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Szellőzéstechnikai szakember
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre