Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Klímaberendezés-szerelő

Leadec Kft.
Régió: Győr, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.07.04.
Jelentkezési határidő: 2019.07.06.

Győri csapatunk bővítéséhez az alábbi munkakörbe munkatársakat keresünk:

Feladatok, felelősségi körök:

  • Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése és dokumentálása:
    • Split és hidegvíz rendszerű klíma berendezések

Munkatársainknak amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására

Feltételek a pozíció betöltéséhez:

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • „B” kategóriás jogosítvány előnyt jelent

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Munkavégzés helye: Győr

Pályázati anyagát (magyar nyelvű fényképes önéletrajz) a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Építés / Ingatlan > Szellőzéstechnikai szakember
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre