Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KKV Senior Értékesítő

  • NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 150 napja lejárt

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

Pénzpiaci, Üzlet– és Termékfejlesztési Igazgatósága munkatársat keres alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Mikro-, kis- és középvállalkozások portfoliójába tartozó vállalati ügyfelek finanszírozási igényeinek teljes körű felmérése, megoldási javaslatok kidolgozása, tanácsadás nyújtása;
  • Akvizíciós feladatok ellátása, ügyféltárgyalások lebonyolítása;
  • Finanszírozási ajánlatok készítése, egyedi finanszírozási kondíciók kidolgozása;
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás;
  • Hitel és egyéb banki termékek értékesítése;
  • Benyújtott vállalati hitelkérelmek előterjesztése, prezentálása a döntéshozói fórum felé;
  • Kitűzött termékértékesítési tervszámok teljesítése;
  • Meglévő és új ügyfélállományok önálló kezelése;
  • Aktív kapcsolattartás és együttműködés az üzleti terület társterületeivel;
  • Részvétel személyes és elektronikus oktatásokon.

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Minimum 3 év mikro-, kis és középvállalkozás finanszírozásában szerzett munkatapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Ügyfél akvizíciós tevékenységben szerzett tapasztalat;
  • Eredmény orientált gondolkodásmód;
  • Banki rendszerek felhasználó szintű ismerete;
  • Vállalati termékek és kapcsolódó folyamatok teljes körű ismerete

Előny:

  • 5 év vezetői tapasztalat;
  • MFB Pont termékek teljeskörű ismerete, és a termék-értékesítésében szerzett tapasztalat;
  • EXIM termékek teljeskörű ismerete, és a termék-értékesítésében szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok;
  • Piaci bérezés + cafeteria;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz megküldésével, fizetési igény és a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Befektetési tanácsadó, Finanszírozás, Hitel menedzser, Hitelspecialista
Értékesítés / Kereskedelem > Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre