Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KIVITELEZÉSI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 150 napja lejárt

Az ok bau Kft. egy magyar tulajdonban lévő út- és közműépítéssel foglalkozó vállalat. Elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínálunk

pozícióban.

Feladatok:

  • Út- és közműépítési projektek előkészítése, a kivitelezés nyomon követése, lezárása.
  • Folyamatos kapcsolattartás az építésvezetőkkel, munkájuk adminisztratív támogatása.
  • Alvállalkozói pályáztatás, szerződés-előkészítés, elszámolás.
  • Hatósági bejelentések ügyintézése.
  • Anyagmegrendelések bonyolítása.

Elvárások:

  • Műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség építőmérnök szakirányon
  • Kivitelezési műszaki előkészítőként szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Megbízható Word, Excel és AutoCAD ismeretek
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Versenyképes javadalmazás
  • Dolgozói kedvezmények
  • Aktív sportélet és közösségi programok
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Karrierlehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építőmérnök, Műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre