Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kivitelezési csoportvezető

HSA Kft.
Régió: Polgár, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.07.18.
Jelentkezési határidő: 2019.08.07.

Feladatok:

  • Kivitelezési projektek bonyolításának vezetése a projekt menedzserekkel és művezetőkkel együttműködésben
  • Kivitelezési erőforrások koordinálása, ütemezése
  • Kivitelezési emberi erőforrások kezelése
  • Alvállalkozói együttműködések koordinálása (kiválasztás, szerződés, utókövetés)
  • Művezetők felügyelete, munkájuk támogatása
  • Részvétel a Kivitelezési részleg folyamatainak kidolgozásában
  • A kivitelezések folyamatos ellenőrzése
  • Műszaki problémák kezelése
  • Minőség-ellenőrzés
  • Döntéselőkészítés a Operációs csoportvezető felé
  • Riportok készítése a menedzsment felé

Elvárások:

  • Építőipari vagy műszaki végzettség, mérnöki végzettség előnyt jelent
  • Legalább 2 év csapatvezetői tapasztalat
  • Erős szakmai felkészültség és min. 5 éves építőiparban releváns vezetői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, döntési, irányító- és szervező készség
  • Határozottság, önállóság, terhelhetőség, rugalmasság, kreativitás
  • MS Office stabil, felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Polgár
Helyek Polgár
Hajdú-Bihar
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre