www.cvonline.hu

Kitérőlakatos

  • A hirdetés 23 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

kitérőlakatos

Helység:
Kisbér
Terület:
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Munkaidő:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Vállalat:
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok:

  • működési területén végzi a kitérő felügyeleti, gondozási, javítási és karbantartási tevékenységet a vasúti kitérők biztonságos használhatósága érdekében

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari szakma)
  • alapfokú pályaépítési és fenntartási tanfolyam vagy kitérő lakatosi tanfolyam
  • 1 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk:

  • vasúti menetkedvezmény
  • széleskörű cafetéria

2018.01.28.
Bővebb felvilágosítást ad:
Hollósi Lászlóné  06 22/315-271
Várjuk jelentkezését!

Helyek Komárom
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Gyártás / Termelés > Lakatos
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő