www.cvonline.hu

Kitérő lakatos/pályamunkás

  • A hirdetés 14 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

kitérő lakatos/pályamunkás

Helység:
Budapest Anygyalföld
Terület:
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Munkaidő:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Vállalat:
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok:

  • Vasúti pálya karbantartása, gondozása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari vagy építőipari szakképestés)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • 1 év szakmai gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatást Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • az alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást
  • hosszú távú biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt
  • ruházati ellátást

2018.01.05.
Bővebb felvilágosítást ad:

Süttőné Molnár Krisztina 06 1/511-4589

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Gyártás / Termelés > Lakatos
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő