www.cvonline.hu

Kitérő lakatos (Kisbér)

  • A hirdetés 84 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Kitérő lakatos

Helység
Kisbér
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • vasúti alépítmény gondozási, karbantartási feladatainak ismerete és végrehajtása
  • vasúti felépítmény és a kitérők szerkezeti elemeinek gondozásával, javításával és cserélésével kapcsolatos feladatok ismerete és végrehajtása
  • vasúti felépítmény és a kitérők hibás geometriájával kapcsolatos feladatok ismerete és végrehajtása
  • a hiba és zavarelhárító készenléti szolgálatban való részvétel, elősegíti a rendkívüli események, meghibásodások miatt bekövetkezett zavarok elhárítását

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari szakma)
  • alapfokú pályaépítési és fenntartási tanfolyam vagy kitérő lakatosi tanfolyam
  • 1 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • vasúti menetkedvezmény
  • cafeteria

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Hollósi Lászlóné 06 22/315-271

Várjuk jelentkezését!

Helyek Kisbér
Komárom-Esztergom
Kategória Építés / Ingatlan > Karbantartó
Gyártás / Termelés > Lakatos
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2017.11.01.