www.cvonline.hu

Kisvállalkozói akvizíciós referens (Budapest és Pest megye)

  • A hirdetés 1431 napja lejárt

Feladatok

  • Folyamatosan bővülő csapatban történő munkavégzés.
  • Vállalkozói ügyfelek akvizíciója.
  • Vállalkozói ügyfelek részére pénzügyi tanácsadás.
  • Számlavezetési és finanszírozási konstrukciók értékesítése.
  • Portfólió építés és portfólió ápolás.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Legalább 3 éves mikro- és kisvállalati finanszírozási tapasztalat.
  • Vállalkozások működésének szakmai ismerete, vállalat-gazdálkodási ismeretek.
  • Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság, kiváló szóbeli kommunikációs készség.
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes alapbér (alkalmazotti munkaviszony).
  • teljesítményfüggő premizálás.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő