Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KISS motorvonat szerelő (villamossági) (Szolnok)

  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

MÁV-START
MÁV-csoport

KISS MOTORVONAT SZERELŐ (VILLAMOSSÁGI)

munkatársat keresünk

Szívesen venne részt az új vasúti kocsik karbantartásában? Szeretne megbízható munkahelyen, családias hangulatú csapatban dolgozni? Ha igennel válaszolt a fenti kérdésekre, akkor várjuk mielőbbi jelentkezését!

Feladatok

  • 10 hónapos képzésen való részvétel
  • a képzést követően a KISS motorvonatok technológiai szintű karbantartása, diagnosztikai vizsgálatok végzése, hibák feltárása és elhárítása
  • a karbantartás, javítás során szükségessé váló mérések elvégzése, esemény- és hibatárolók kiolvasása, kiértékelése
  • futójavítások során hibák behatárolása, a jelzett, a feltárt meghibásodások megszüntetése
  • a karbantartások, rendkívüli meghibásodások, balesetek, rongálások miatt szükségessé váló alkatrészek ki- és beszerelése, a cserélt alkatrész beüzemelése, a csere folytán szükséges beállítások elvégzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, járművillamossági szerelő, műszerész)
  • 3 év vasúti szakmai gyakorlat – szakirányú technikusi végzettség esetén minimum fél év szakmai gyakorlat

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • megbízható jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év + SZÉP Kártya: nettó 92.900 Ft/év)
  • az alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • képzési támogatások
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Császi Fruzsina Kitti 30/581-4352
Boda Ilona Izabella 30/6093483

2019. szeptember 30.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Karbantartó, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre