Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.
Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 30 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat Budapestre.

Feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása,
  • Ajánlatadás,
  • Megrendelések kezelése,
  • Munkakörhöz tartozó adminisztráció,
  • Pénztárgép kezelése.

Elvárások:

  • Kereskedelmi végzettség ÉS 2-3 év kiskereskedelmi tapasztalat műszaki cikkek értékesítésében,
  • VAGY Pályakezdők jelentkezését is várjuk akik villanyszerelői végzettséggel rendelkeznek,
  • Ügyfélorientált és kedves hozzáállás.

Előnyök:

  • Műszaki irányultság,
  • Villamossági ismeret és tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes a fizetés, mely az alapbéren felül a következőkből áll: Cafeteria, Mozgó bér, Negyedéves jutalom lehetőség, Éves bónusz,
  • A versenyképes bérezésen felül szakmai képzési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • Munkavégzés hétfőtől péntekig tart csúsztatott munkarendben,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség, pontos kifizetéssel és elszámolással.
  • Elsősorban olyan jelentkezőket várunk erre a pozícióra, akik a következő kerületekben laknak: I. kerület, XI. kerület, X. kerület, XVIII. kerület.
  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérjük jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre