www.cvonline.hu

Kiskereskedelmi Értékesítés Képviselő [BAC-TA01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.11.
Hirdetés azonosító: 1041294

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi multinacionális járműipari nagyvállalat magyarországi képviseletéhez munkatársat keresünk Kiskereskedelmi Értékesítés Képviselő pozícióba.

Feladatok

- Partnerkör bővítése, kapcsolattartás kereskedőkkel. Szerződések kidolgozása és megkötése, ajánlatok és pályázatok készítése
- Kereskedelmi kapcsolatok ápolása, fejlesztése, a termékek értékesítését elősegítő szolgáltatási formák kialakítása, folyamatos fejlesztése.
- Új vevők felkutatása, az értékesítési utak bővítése.
- A kereskedői hálózat flottaszolgáltatási tevékenységének támogatása.
- A piac folyamatos figyelése, elemzése
- Éves tervek elkészítése, közreműködés a kondíciós struktúra kialakításában
- Akciók, értékesítési stratégiák kidolgozása és lebonyolítása
- Statisztikai kimutatások, elemzések, éves értékelések készítése
- A tervek teljesülésének folyamatos ellenőrzése (mennyiség, árrés, költségek, stb.)
- Termékismertetés, szakmai tanácsadás, előadások tartása és szervezése
- Műszaki, marketing prezentációk készítése és megtartása.

Elvárások

- Felsőfokú műszaki/járműipari/kereskedelmi/közgazdasági végzettség
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Minimum 3 éves értékesítői/műszaki vevőszolgálati tapasztalat
- Műszaki alapismeretek
- Járműipari területen, ezen belül haszongépjármű területen szerzett értékesítői/műszaki tapasztalat
- Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
- Határozott, magabiztos fellépés, dinamikus személyiség
- Rugalmas, logikus, proaktív, gyors gondolkodás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió