www.cvonline.hu

Kiskereskedelmi eladó

  • A hirdetés 99 napja lejárt

Munkatársat keresünk

kiskereskedelmi eladói

munkakörbe

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Motoros ruházati üzlet

Munkaidő: hétfő: 12.30 – 18.30, kedd-péntek: 9.30-18.30-ig, szombaton 9.30-13.30-ig

Feladatok:

  • Bolti értékesítés
  • Termékek bevételezése, betárolása, kihelyezése, bemutatása
  • Árumozgatás, rakodás
  • Eladótér és munkaterület tisztán- és rendben tartása
  • Pénztárgép kezelése
  • Anyagi felelősségvállalás a készletért
  • Kiállításokon való részvétel (értékesítés, áruszállítás, kirakodás)

Elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett eladói munkatapasztalat.
  • Precíz, lendületes munkavégzés.
  • Jó stressz tűrő képesség.
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és alkalmasnak tartod magad
a munkakör betöltésére, kérjük küldd el önéletrajzodat az alábbi e-mail címre FIZETÉSI IGÉNY megjelöléssel.

CSAK FIZETÉSI IGÉNNYEL MEGJELÖLT PÁLYÁZATOKRA VÁLASZOLUNK.

Fokt Motor

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros, Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.18.