Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kisgép szervizes

  • HECHT Hungary Kft.
  • XXI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott kerti- és barkácsgépek javítása, szervizelése
  • Akkumulátoros járművek (robogók, quadok) és kerti gépek üzembe helyezése
  • A szerviz folyamatok dokumentálása: munkalapok, nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Kerti kisgépek, szerszámgépek javításában szerzett tapasztalat
  • Gépésztechnikusi végzettség
  • Angol vagy szlovák nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatások
  • Rendszeres bérfejlesztés
  • Jól felszerelt, profi műhely
  • Megbízható, kiszámítható, biztos munkahely hosszú távon
  • Nemzetközi hátterű stabil cég
  • Utazási hozzájárulás (vidéki lakhely esetén)

Részleg:

Központi márkaszerviz

Helyek XXI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre