www.cvonline.hu

Kísérleti technológus

  • A hirdetés 91 napja lejárt

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,
valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével
foglalkozó autóipari vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Új termék gyárthatósági vizsgálatának támogatása, csapatban együtt a tervezőkkel, technológusokkal,
  • Új szerszámtervezésnél a szerszám konstrukciós kialakításában való közreműködés, egyeztetés a tervezőkkel, kísérletek elvégzése és dokumentálása,
  • A szerszámpróbák koordinálása, megszervezése, végrehajtása és kiértékelése a mérnökség és a termelés tervező közreműködésével, ezek szakmai dokumentálása,
  • Új termék bevezetésnél a gyártási technológia pontosítása, véglegesítése érdekében próbagyártások, végzése, kiértékelése, dokumentálása,
  • Nullszéria gyártás felügyelete, technológia pontosítása, visszaellenőrzése,
  • Gyártás áttelepítéseknél, a vevő által átadott technológiák rendszerezése, felülvizsgálata, illesztése a rendelkezésre álló berendezésekhez,
  • A gyártáshoz szükséges technológiai csomag elkészítése, ellenőriztetése, kiadása, jóváhagyása, karbantartása, évenkénti felülvizsgálata,
  • A gépbeállítók szakmai támogatása, oktatása,
  • A gyártás szakmai támogatása technológia oldalról, közreműködés technológiai problémák, feladatok megoldásában,
  • Meglévő gyártási folyamatok optimalizálása, hibák feltárása közreműködés a megszüntetésükben.
  • A munkájával összefüggő, és meghatározott heti/havi riportok elkészítésében való részvétel.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Középfokú gépészeti végzettség (gépész, gyártástechnológia), technikus előnyt jelent,
  • Gyakorlati ismeretek, tapasztalatok a lemezalakító eljárásokkal kapcsolatban,
  • Préstechnológiával kapcsolatos gyakorlati ismeretek, gépbeállítói ismeretek előnyt jelentenek,
  • Lemezalakító szerszámok felépítésével, működésével kapcsolatos gyakorlati ismeretek,
  • Autóipari alkatrészgyártás folyamatok gyakorlati ismerete,
  • Autóipari rajzolvasási ismeretek, releváns tapasztalat előny,
  • Autóipari minőségi követelmények ismerete előnyt jelent,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, MS Office, Outlook,
  • Angol vagy német nyelvismeret előny,
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség, csapatszellem,
  • Magabiztos, határozott fellépés,
  • Pontos, precíz munkavégzés, nagyfokú önállóság.

Amit mi ajánlunk:

  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Munkavégzés helye Téglás, a munkába járás állandó vállalati buszjárattal is megoldott.

Fényképes szakmai önéletrajzot várunk.

Humánpolitika
4243 Téglás, Külterület 135/32. hrsz.

Helyek Téglás
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.23.