Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kisegítő szakács

  • Magyar Lapterjesztõ Zrt.
  • Budapest, Pest, IX. kerület
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Ha szívesen lennél egy jól működő csapat tagja, csatlakozz Te is a Magyar Lapterjesztő Zrt. Friss Étterméhez

Kisegítő Szakács

munkakörbe!

Téged keresünk, amennyiben:

  • van szakács szakképzettséged,
  • a pontos, precíz munkavégzés a védjegyed,
  • jó az állóképességed és szívesen dolgozol csapatban.

Ezek lennének a főbb feladataid:

  • konyhai előkészítés, tálalás,
  • részvétel napi 4-5 féle menüsor főzésében,
  • esetenként szendvics készítése,
  • a konyha HACCP előírások szerinti tisztántartása,
  • csúcsidőszakban, esetenként besegítés a fehér mosogatásba.

Előnyt jelent:

  • 2-3 éves szakmai gyakorlat,
  • kreativitás, rugalmasság.

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig: 6:00 – 14:30

MIT ADUNK MI MINDEZÉRT CSERÉBE?

A munka mellé jár

Béren kívüli juttatások, valamint kockázati élet – és balesetbiztosítás.

100%-ban bejelentett munkaviszony

Bejelentett, határozatlan idejű szerződést kötünk Veled.

Könnyen megközelíthető munkahely

Minden munkavállalónk számára ingyenes buszjáratot biztosítunk az Ecseri úti metrómegállótól.

Nyugodt, barátságos környezet

Munkavégzés helye: 1097 Táblás u.

Néha jól esik kiszakadni a betonrengetegből, ehhez tökéletes irodánk csendes, fás udvara.

Várjuk jelentkezésed önéletrajz formájában, Kisegítő Szakács jeligével.

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Szakács
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre