Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kirendeltségvezető

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Kaposvár, Somogy

Hozzáadva: 2019.01.24.
Jelentkezési határidő: 2019.02.14.

A Viapan Group magyarország egyik meghatározó humán erőforrással foglalkozó cége,

Kirendeletségvezetőt

keres saját csapatába!

Feladatok:

  • nem főnöknek lenni, hanem vezetőnek,
  • törekedni arra, hogy szolgáltatásaink a partnereink legmagasabb elvárásait is kielégítsék,
  • a kirendeltség képzési és fejlesztési igényeit szem előtt tartva fejleszteni a kollégákat,
  • felügyelni az új kollégák toborzását és az új munkavállalók on-boarding folyamatait,
  • menedzselni a napi szintű feladatokat,
  • kevésbé izgalmas feladatok is vannak, mint pl.:
  • bérszámfejtések jóváhagyása, nyilvántartások ellenőrzése,
  • rendszeres riportok készítése,
  • költségek kontrollálása,

Elvárások:

  • szakterületen szerzett releváns tapasztalat,
  • a felsőfokú végzettség (gazdaság vagy HR területen) előny, valamint ennek hiányában ha hajlandóságot mutatsz annak elvégzésére, azt is támogatjuk,
  • tapasztalat hiányában egy meggyőző, 15-20 perces prezentáció, mely bemutatja a jelölt fejlődni és tanulni akarását,
  • magas szintű vezetői készségek,
  • a kollégák ösztönzésének, irányításának képessége,
  • önálló munkavégzés képessége, proaktivitás,
  • kezdeményezőkészség,
  • kooperatív és emberközpontú gondolkodásmód,
  • vállalkozói szemlélet,
  • angol és/vagy német nyelvtudás, (ha nincs az sem gond)
  • B kategóriás jogosítvány és mobilitás

Amit kínálunk:

  • szakmai támogatás a kezdetekhez,
  • szükség esetén relokáció támogatása,
  • laptop, mobiltelefon,
  • folyamatos vezetői képzések,
  • on-boarding coaching, amennyiben szükséges,
  • meglévő, stabil partneri kör,
  • kikapcsolódás és jó közösség,
  • céges rendezvényeket tartunk, melyeken mindenki ingyen vehet részt: igen, évente többször,
  • tanulás és fejlődési lehetőség, pl: tréningeket, képzéseket, fejlődési lehetőséget kínálunk, valamint részvételi lehetőséget HR-es konferenciákon, rendezvényeken,
  • lehetőség van érdeklődési körnek megfelelően saját projekteket indítani vagy meglévőkben részt venni (marketing, ügyfélszolgálat, folyamatszabályozás, kiállítások, állásbörzék, stb.)

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el fényképes, szakmai önéletrajzod a hirdetésben szereplő e-mail címre!

Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs, Toborzó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre