Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kirendeltségi Üzletvezető (Hatvan)

  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

KIRENDELTSÉGI ÜZLETVEZETŐ
(HATVAN)

A Te feladataid:

  • 15 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése
  • Kirendeltségi munkafolyamatok operatív irányítása
  • Értékesítési folyamatok támogatása
  • Partnerekkel való személyes kapcsolattartás, professzionális ügyfélkiszolgálás biztosítása
  • Kiértékelések és beszámolók készítése

Amit Tőled elvárunk:

  • Minimum középfokú - műszaki vagy kereskedelmi - végzettség
  • Értékesítésben vagy logisztikai területen szerzett - több éves - vezetői gyakorlat
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit Neked kínálunk:

  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Több hónapos betanítási program, központi képzések
  • Folyamatos fejlődési - és karrier lehetőségek
  • Családbarát munkaidő heti 40 órában (szabad hétvége)
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Kimagasló kereseti lehetőség

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Helyek Hatvan
Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Üzletvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre