www.cvonline.hu

Kirendeltségi raktáros (Szentendre)

  • Company_icon Unix Autó Kft.
  • Location_icon Szentendre, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy olyan vállalathoz, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a legtöbbet és sikeres lehetsz.

KIRENDELTSÉGI RAKTÁROS
(Szentendre)

Szereted a csapatmunkát?
Jól érzed magad, ha rend van körülötted?
Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol minden nap más?
Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod: Téged keresünk!

A Te feladataid:

  • alkatrészek raktáron belüli mozgatása
  • bejövő és kimenő szállítmányok kiszedése, illetve betárolása
  • raktári rend fenntartása

Amit Neked kínálunk:

  • kiemelkedő jövedelmet
  • munkabéredet évente fejlesztjük (2017-ben 20%-os béremelést adtunk)
  • kiszámítható és elérhető prémiumot
  • cafeteriát
  • teljes munkaruha szettet biztosítunk (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)
  • céges mobiltelefont, amit privát célra is használhatsz
  • jó teljesítményed garancia az előre jutásodhoz
  • korszerű eszközöket a munkavégzéshez (vonalkódolvasók, fejlett informatikai rendszer)
  • céges csapatépítő programokat

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Helyek Szentendre
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre