Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kintlévőség kezelő

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat

KINTLÉVŐSÉG KEZELŐ

Feladatok

  • Késedelmes ügyfelek telefonon, írásban történő megkeresése
  • Behajtás során jelzett információk regisztrálása, dokumentálása, riportálása
  • A nemfizetés következményeinek ismertetése
  • Jogi osztállyal, külső követeléskezelő céggel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Legalább középfokú pénzügyi vagy logisztikai végzettség;
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent

  • Vállalati behajtásban, illetve pénzügyi vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Monotónia és stressz tűrése;
  • Terhelhetőség;
  • Kommunikációs és problémamegoldó képesség.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Logisztikai szakértő, Szállítási ügyintéző
Egyéb
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kockázatkezelő, Pénzügyi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre