Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kintlévőség kezelő munkatárs

  • ALPHA-VET Kft
  • Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres

Kintlévőség kezelő

munkakörbe.

Feladat:

  • Hatékonyan kezeli a hitelosztályra érkező telefonhívásokat, kimagasló ügyfélkezelési minőséget biztosítva számukra
  • Fizetési megállapodások kötését előkészíti ügyfeleinkkel, ezeket megfelelően adminisztrálja.
  • Törekszik az ügyfelek fizetési moráljának javítására és tájékoztatja őket a nem fizetésből fakadó következményekről
  • Feltárja a fizetési nehézségek okait és ezekre megoldásokat javasol
  • Banki tételek rögzítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnereinkkel, a területi képviselőinkkel, a kiszállító munkatársainkkal és a jogi osztályunk munkatársaival
  • Minden munkaköréhez kapcsolódó tevékenységet az Alpha Holding érdekeinek szem előtt tartásával végzi

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozottság, talpraesettség, gyorsaság
  • Számítógépes ismeret, különösen Excel ismeret (MS Office és outlook használat)
  • Középfokú végzettség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Ügyfélorientált, türelmes, nyitott személyiség

Előny:

  • Behajtási területen, kintlévőség kezelőként szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi végzettség
  • Alapfokú számviteli ismeret – alapfokú jogi ismeret (jártasság)
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil munkakörnyezet, fiatalos és lendületes csapat
  • Kihívásokkal teli munka
  • Előrelépési lehetőség
  • Székesfehérvári munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • 3 hónap próbaidő után határozatlan idejű munkaviszony
  • Dohányfüst mentes munkahely

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi ellenőr
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre