www.cvonline.hu

Kintlevőség-kezelő munkatárs (soft collection)

  • A hirdetés 1287 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Lakossági és Kisvállalati Hitelkockázat-kezelés Főosztályra, Lakossági Soft Collection Osztályra új munkatársat keresünk Kintlevőség-kezelő munkatárs (soft collection) munkakörbe.

Feladatok:

  • A lakossági ügyfélkör, jellemzően a soft collection (90 nap alatti tartozók) behajtási szakaszhoz tartozó ügyfelek, ügyletek fedezett és fedezetlen hiteleiből eredő tartozások tájékoztatása telefonon és írásban egyaránt
  • A soft collection szakaszban alkalmazott eszközrendszer, írásbeli és szóbeli kommunikációs csatornáinak teljes körű alkalmazása
  • A terület tevékenységével összefüggő riportok lehívása, pontosítása, fejlesztése
  • A lakossági ügyletek átstrukturálásához kapcsolódó program (Hitelkönnyítő) és kapcsolódó feladatok mély, értő ismerete és alkalmazása a napi munka során
  • Helyi és csoportszintű behajtáshoz kapcsolódó projektekben való tevékeny részvétel, amelyet a közvetlen osztályvezető felé kell továbbítani.
  • Szabályzatok, működési leírások módosítsa, alkalmazása
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés kapcsolódó társterületekkel

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • min. 1-2 éves, lakossági behajtás területén szerzett, a fenti feladatok tekintetében releváns tapasztalat
  • Átstrukturált hitelek lebonyolításában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • önálló munkavégzésre képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • teljesítményorientáltság, nagy terhelhetőség
  • jó problémamegoldó, szervező készség
  • proaktív, dinamikus munkavégzés
  • gyors helyzetfelismerő, elemző készség
  • felelősségtudat, felelősségvállalás
  • határozott fellépés
  • belső motiváltság, lojalitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magas szintű Excel ismeret (makrók alkalmazása) előnyt jelent
  • Loxon collection rendszer ismerete előnyt jelent

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő