Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kintlévőség-kezelő határozott időre

  • Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • számlakövetelések behajtása telefonon keresztül (bejövő és kimenő hívások);
  • részletfizetési szerződések előkészítése és folyamatos nyomon követése;
  • fizetési kötelezettségvállalások nyomon követése;
  • behajtással kapcsolatos adminisztráció, adatrögzítés, nyilvántartások vezetése;
  • fizetési felszólítások elkészítése és kiküldése;
  • a számlakövetelések jogi úton történő érvényesítésének előkészítése;
  • a behajthatatlan tartozások dokumentumainak előkészítése a jogi eljárás megindításához.

Számunkra az ideális jelölt:

  • legalább középfokú végzettséggel;
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel;
  • jó problémamegoldó készséggel;
  • gyakorlott, felhasználói szintű számítógépes (elsősorban word, excel, elektronikus levelezés) ismeretekkel rendelkezik;
  • megbízható, precíz, hatékony;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség jellemzi.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • legalább 1 éves telefonos behajtási / követeléskezelői területen megszerzett tapasztalat;
  • a követelések jogi érvényesítésében (MOKK rendszer használata, fizetési meghagyások, polgári peres eljárások, végrehajtások) szerzett ismeret, illetve gyakorlat;
  • cégeljárásokkal (felszámolás, csődeljárás, végelszámolás, kényszertörlés) kapcsolatos ismeretek;
  • pénzügyi-számviteli vagy jogi szakirányú végzettség.

Amit kínálunk:

  • összetett, változatos szakmai feladatok egy stabil nagyvállalatnál;
  • betanítási időszak saját mentorral, folyamatos szakmai képzések;
  • jóléti juttatások.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre