www.cvonline.hu

Kintlévőség kezelési koordinátor

  • A hirdetés 45 napja lejárt

Megbízónk egy vállalati higiéniai szolgáltató konszern magyarországi leányvállalata, Budapest XI. kerületi székhellyel. A cég több ezres ügyfélportfolióval rendelkezik, és egyaránt szolgáltat mikro vállalkozások, KKV-k illetve nagyvállalatok részére.  A 3-5 fős kintlévőség-kezelői csapatuk erősítésére keressük szakmai alapokkal és agilis hozzáállással rendelkező munkatársukat az alábbi pozícióba:

Kintlévőség kezelési koordinátor – Multinacionális higiéniai szolgáltató

Főbb feladatok:

  • Késedelmes fizetések esetén a céges számlázással, logisztikával, értékesítéssel valamint az ügyféllel való direkt egyeztetés
  • Reklamációkezelés, eltérések rögzítése
  • Fizetési ütemezés kidolgozása
  • Prioritások felülvizsgálta, letiltások indítása
  • Külső behajtó cégekkel és ügyvédi irodákkal való kapcsolattartás
  • Felszámolások nyomon követése
  • Folyamatok optimalizálása, belső határidők betartatása
  • Jelentés a pénzügyi vezetőknek
  • SAP adminisztráció

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Minimum 1 év kintlévőség kezelési, követelés kezelői vagy behajtási tapasztalattal
  • A vonatkozó jogszabályok ismeretével
  • Könyvelői, számviteli, kockázatkezelési, pénzügyi tervezési tapasztalat előny

Személyiségbeli elvárások:

  • Gyors, analitikus gondolkodásmód
  • Gyakorlatias megközelítés
  • Pontos és jól strukturált munkavégzés
  • Nyílt, proaktív, konstruktív személyiség

A kiválasztott jelöltet lendületes csapat, igényes szakmai kihívás, modern irodai infrastruktúra, biztos céges háttér és versenyképes fizetési csomag várja.

Ha a fentiek felkeltették érdeklődését kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.
A tárgy mezőben kérjük megjelölni a „Kintlévőség kezelő” jeligét.

exetim selection
Istenhegyi út 44, 1125 Budapest
+36-30-488-4194
Link megjelenítése

Helyek XI. kerület
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Hitelspecialista
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű