www.cvonline.hu

Kikészletező (Orosháza)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.07.26.
Hirdetés azonosító: 1350546

Mezőgazdasági gépek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Kikészletező

Feladatok:

  • A folyamatos termeléshez szükséges alkatrészek, anyagok megfelelő helyre és időben történő oda- ill. előkészítése
  • Alkatrészek tárolása, sérülés és hibamentességének figyelése
  • A biztonsági előírások, szabályok pontos betartása
  • A munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Min. 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Műszaki rajz ismeret és/vagy műszaki rajz alapján történő munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó állóképesség, monotonitás tűrése

Előny:

  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Jó kézügyesség

Amit a cég kínál:

  • Betanított, könnyű fizikai munka
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos jövedelem, béren kívüli juttatások: cafeteria, jutalom

Munkavégzés helye:

  • Orosháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívja a +36/30-606-2214-es telefonszámot!

Helyek Orosháza
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre