Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kiemelt vevői kapcsolattartó / Területi képviselő

thyssenkrupp Materials Hungary Zrt.
Régió: Győr-Moson-Sopron, Gönyű, Győr

Hozzáadva: 2018.10.17.
Jelentkezési határidő: 2018.10.23.

A thyssenkrupp Materials Hungary Zrt. tagja a világ egyik legjelentősebb acélipari konszernjének, a nemzetközi thyssenkrupp csoportnak. A több mint 90 éves múlttal rendelkező piacvezető vállalat nemcsak acél, hanem könnyű- és színesfém, valamint ipari felhasználású műanyag kereskedelmével is foglalkozik, országos lefedettséggel, továbbá a kapcsolódó szolgáltatások széles körét kínálja. A thyssenkrupp csoport a világ egyik legnagyobb, acélgyártással, illetve autó-, gép-, energia- és építőipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalata, amely közel 80 országban van jelen, több mint 158 ezer alkalmazottal.
Dinamikusan bővülő piaci tevékenységünk ellátására
munkatársat keresünk.

Feladatok:
Új partnerek felkutatása
Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, partnerkapcsolatok ápolása
 Piac- és versenytársfigyelés
 Vevői árajánlatok, szerződések kezelése
 Forgalom és rendelések folyamatos nyomon követése
 Riportálás a telepvezető felé

Szakmai elvárások:
 Minimum középfokú végzettség
 Többéves értékesítési/területi képviselői tapasztalat hasonló munkakörben
 Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Készségbeli elvárások:
Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
 Feladatorientált, ügyfélközpontú hozzáállás
 Mobilitás, utazási hajlandóság
 Proaktivitás, pozitív szemlélet
 Jó konfliktuskezelő készség
 Megbízhatóság, terhelhetőség
 „B” kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat
Műszaki beállítottság
 MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny, de nem elvárás:
 SAP rendszer ismerete
 Autóipari tapasztalat
 Acélipari tapasztalat

Munkavégzés helye:
Győr-Gönyű

Amit ajánlunk:
Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
 Megbízható, nemzetközi hát terű munkahely
 Szakmai fejlődési lehetőség

Évtizedek óta együtt dolgozunk, tiszteljük egymás munkáját. Ha ez számodra is fontos, csatlakozz a csapatunkhoz!

Fényképes önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével várjuk. A leveled tárgyába kérjük írd be a következő jeligét: tkMH Karrier.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Gönyű
Győr
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Területi képviselő
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre