Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kiemelt ügyfélkapcsolati tanácsadó

  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Az Aegon Magyarország a hazai pénzügyi piac egyik legjelentősebb biztosítási és befektetési szolgáltatója.

Irodabővítés céljából keresünk

KIEMELT ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓT

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligény teljeskörű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás és kapcsolatépítés
  • Meglévő és új szerződések kezelése
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Értékesítési célkitűzések elérése
  • Értékesítési akciókban való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődés, versenyképes szakmai tudás
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem
  • Hivatásindító támogatás
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Inspiratív irodai környezet
  • Vezetői karrier lehetőség

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (diploma előny)
  • Pénzügyi vagy biztosítási tapasztalattal rendelkezőknek egyedi megállapodás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság
  • Proaktív hozzáállás
  • Folyamatos fejlődésre való igény
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Amennyiben magadra ismertél, akkor küldd el részünkre a fényképes szakmai önéletrajzodat!

A munkavégzés helyszíne: Baja, Kiskunhalas, Kalocsa, Kiskőrös, Kecel, Solt, Dunaföldvár

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Baja
Kiskunhalas
Kalocsa
Kiskőrös
Kecel
Solt
Bács-Kiskun
Dunaföldvár
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Biztosítási ügynök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre