Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kiemelt ügyfélkapcsolati értékesítő - Győri központtal

Man at Work Kft.
Régió: Győr, Győr-Moson-Sopron, Pest, Budapest, Komárom-Esztergom, Fejér

Hozzáadva: 2019.06.07.
Jelentkezési határidő: 2019.06.25.

Kiemelt ügyfélkapcsolati értékesítő - Győr központtal

Feladatok:

  • Polcrendszerek és állványrendszerek értékesítése
  • Meglévő ügyfélkör látogatása, kezelése és folyamatos bővítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Ügyfelek tájékoztatása újdonságokról, akciókról, fejlesztésekről
  • Vevői problémák menedzselése
  • Ajánlatkérések begyűjtése
  • Piacelemzés, versenytársak figyelése
  • Valós célok kitűzése és termékfejlesztési projektek kezdeményezése, javaslatok készítése
  • A piaci stratégia meghatározása, portfolió tervek kidolgozása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 5-10 éves ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítési szemlélet
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent!
  • MS Office erős felhasználói ismerete
  • Együttműködési készség
  • Rugalmas, önálló, terhelhető, proaktív személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Határidők betartása
  • Műszaki affinitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Észak Dunántúl, Budapest, Komárom-Esztergom megye és Fejér

Győri központ!

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Joó Teodóránál.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Pest
Budapest
Komárom-Esztergom
Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Területi képviselő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre