Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kiemelt ügyfélkapcsolati értékesítő - Budapest

Man at Work Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.08.14.
Jelentkezési határidő: 2019.08.14.

Kiemelt ügyfélkapcsolati értékesítő

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör látogatása, bővítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Ügyfelek tájékoztatása újdonságokról, akciókról, fejlesztésekről
  • Termékportfólióval kapcsolatos tanácsadói és bemutatói tevékenység
  • Vevői problémák menedzselése
  • Valós célok kitűzése és termékfejlesztési projektek kezdeményezése, javaslatok készítése
  • A piaci stratégia meghatározása, portfólió tervek kidolgozása

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Villamosipari tapasztalat
  • 1-3 év ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítési szemlélet
  • MS Office erős felhasználói ismerete
  • Együttműködési készség
  • Rugalmas, önálló, terhelhető, proaktív személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Határidők betartása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Budapest északkeleti régiója (győri központ)

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Key account manager, Key account manager, Telefonos értékesítő, Területi képviselő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre