www.cvonline.hu

Kiemelt ügyfél referens

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.01.27.
Hirdetés azonosító: 1190412

Piacvezető energetikai partnercégünkhöz értékesítési munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Kiemelt ügyfélreferens

Feladatok:

  • Ügyfélszerzés önállóan, illetve előre megadott kapcsolati listából; szerződéskötés előkészítése és szerződéskötés - telefonon.
  • Meglévő, saját ügyfélportfólió gondozása
  • Ügyfélmegkeresések fogadása, ügyfélgazdaként az adott ügy megoldása, illetve megoldódásának nyomonkövetése.
  • A saját ügyfélkör következő évre történő leszerződésének biztosítása (tárgyalás, szerződéskötés).
  • Kidolgozott kampányok végrehajtása adott ügyfélkörre telefonon keresztül.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős monotonitás tűrés
  • Nyitottság
  • Pontosság
  • Következetesség
  • Innovációs érzék
  • Jó összefüggéskezelés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Terhelhetőség
  • Proaktivitás

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Multinacionális környezet
  • Motiváló alapbér
  • Teljesítmény utáni jutalék
  • Egyéb juttatások

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre!