Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kiemelt ügyfél kapcsolattartó munkatárs

  • A hirdetés 48 napja lejárt

A SPOC csapat az NI kiemelt szerződéssel rendelkező ügyfeleivel; üzleti modelljében kiemelt helyet elfoglaló termékeinek és szolgáltatásainak támogatásával járul hozzá a Customer Operations sikeréhez. Ehhez a feladathoz keresünk olyan csapattagokat, akik a kellő tapasztalattal rendelkeznek, nyitottak az olyan új feladatokra, amelyekben erős analitikus, probléma-megoldó szemlélettel képesek nem standard folyamatokat és feladatokat is hatékonyan kezelni.

Feladatok:

  • Vevői árajánlatok és rendelések könyvelése
  • Vevői szerződések nyomon követése és adatbázisok kezelése
  • Kapcsolattartás külső vevőkkel és üzleti partnerekkel
  • Vevői kérések ellenőrzése és megoldása
  • Folyamatfejlesztések és projektek támogatása
  • Problémamegoldás és eszkaláció

Elvárások:

  • Customer Service, vagy releváns területen (beszerzés, értékesítés, termeléstervezés) szerzett tapasztalatok
  • Célorientált és probléma-megoldó hozzáállás
  • Magabiztos kommunikáció angolul, szóban és írásban
  • Önálló munkavégzés (Time management, döntéshozatalban önállóság)
  • MS Office / SFDC / Oracle ismerete

Amit ajánlunk:

  • Karrierlehetőség a Customer Operations területen
  • Szakmai fejlődés:
    • Az NI kiemelt üzleti céljaihoz való közvetlen hozzájárulás (vezetőprojektek támogatása által)
    • Fejlődési lehetőség az NI üzleti modelljének megismerésében
    • NI értékesítési modelljének end-to-end megismerése és alkalmazása
  • Rugalmasság a munkaidőben és a szabadságolásban
  • Kiszámítható munkakörnyezet
  • Önállóság a munkavégzésben
  • Fejlesztésekben, projektekben való aktív részvétel
  • Versenyképes bérezés

Cégünkről

Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat, bővebben bemutatjuk kultúránkat az alábbi rövid videóban:

Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre