Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KIEMELT PRIVÁT TANÁCSADÓ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.01.
Jelentkezési határidő: 2019.12.02.

Kiemelt Ügyfelünk tovább bővíti elit csapatát , amelynek sikerét a közvetlen ügyféligényen és személyes kapcsolatokon alapuló tanácsadás mellett a kizárólagos tulajdonában lévő szolgáltatások is garantálják.

Special Advisory Status ( SAS ) részlege

munkatársat keres

Feladatok:
-Saját ügyfélkör kialakítása, az ügyfélportfólió folyamatos bővítése, akvizíció
-Ügyfél tárgyalások szervezése, lebonyolítása
-A cégcsoport termékeinek ( befektetési, megtakarítási, otthonteremtési cél) értékesítése
-Az ügyfelek igényeihez illeszkedő megoldás prezentálása

Elvárások:
-Kizárólag pénzügyi, befektetési , ingatlanközvetítői területen szerzett min. 3-5 éves , releváns értékesítési tapasztalat
-Naprakész gazdasági, pénzpiaci ismeretek
-Kezdeményezőkészség
-Meggyőző kommunikáció, erős tárgyalási készség
-Problémaelemzési és megoldási készség
-Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Előnyök:
-Aktív ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Juttatások, ajánlat:
-Kiemelt alapbér br. 750.000 HUF / hó + jutalék ( nincs jövedelemplafon )
-Professzionális munkakörnyezet
-Dinamikus, jó hangulatú csapat
-Rendszeres továbbképzések
-Hazai és nemzetközi karrierlehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest

Egyéb információk:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzával és motivációs levelével jelentkezzen rendszerünkön keresztül !
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.12.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre