Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kiemelt Privát Banki Referens

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.26.
Jelentkezési határidő: 2019.06.08.

Az OTP Bank stratégiai célkitűzése, hogy széles körben nyújtson privátbanki szolgáltatásokat ügyfelei részére, illetve hogy ezen szolgáltatások európai viszonylatban is kiemelkedő ügyfélélményt biztosítsanak. Ezen törekvés támogatására keresünk munkatársat a Vagyonkezelési és Megtakarítási Szolgáltatási Igazgatóságra Kiemelt privát banki referens munkakör betöltésére.

Az új munkatárs feladatai:

  • A napi pénztári tevékenységek elvégzése;
  • A banki, értékpapír és bankcsoporti termékekkel kapcsolatos tranzakciók végrehajtása:
    • Számlavezetés
    • Kártyákkal kapcsolatos teendők ellátása;
    • Betétek forgalmazása;
    • Értékpapír forgalmazása.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Van legalább 2 éves banki tapasztalatod és termékismereted;
  • Megvannak a pénztár kezeléséhez kötelezően előírt szakmai vizsgáid;
  • Ismered a banki informatikai rendszereket (SUBA, CLAVIS, URBIS) és készség szinten használni is tudod őket;
  • Vannak felhasználói szintű számítógépes ismereteid (Word, Excel);
  • Minimum középfokú – lehetőleg gazdasági – végzettséggel rendelkezel;
  • Gyakorlatias és kreatív a gondolkodásod jellemez;
  • Kiváló együttműködési, problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezel, és önállóan is jól dolgozol.

Jelentkezésednél előny jelent, ha:

  • Van értékpapír üzletági és jogi vizsgád;
  • Van középfokú angol nyelvismereted.

Amit ezekért cserébe nyújtani tudunk:

  • Tervezhető karrierpályát, hosszú távú munkalehetőséget egy stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoportnál;
  • Szakmai fejlődési lehetőséget;
  • Kiegyensúlyozott munka-magánélet arányt;
  • Versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot;
  • Barátságos és professzionális munkakörnyezetet;
  • Fiatal és lelkes csapatot;
  • Innovatív, izgalmas projekteket;
  • Önálló munkavégzési lehetőséget, szabadságot a kreatív ötletek kibontakoztatására.

Iratkozzon fel állásértesítőre