Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kiemelt karbantartó

  • Fe-Group Invest Zrt.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Budapesti székhelyű kereskedelmi – feldolgozóipari Zrt. keres

munkakörbe munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Elsősorban:
    • PLC vezérlésű gépek felügyelete, karbantartása
  • Másodsorban:
    • Karbantartási munkák, javítások elvégzése;
    • Beruházás során adódó munkákban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • PLC vezérlésű gépek ismerete ( elméleti és gyakorlati! )
  • Középfokú képesítés.
  • Precíz, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés ( próbaidő után kiemelt bérezéssel! )
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre