www.cvonline.hu

Kiemelt értékesítő telesales területre

  • A hirdetés 1402 napja lejárt

2012-ben Best of Call Centers díjat nyert partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Leendő munkatársunk főbb feladatai:

  • Kiemelt szolgáltatások, termékek értékesítése,
  • Kimenő hívások kezdeményezése meglévő adatbázis alapján,
  • Meleg hívások lebonyolítása,
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok.

Az általunk keresett munkatárs:

  • Középfokú végzettséggel, felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik,
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség jellemzi,
  • Jól tűri a monotonitást,
  • Teljesítményorientált, szereti a kihívásokat,
  • Dinamikus, magabiztos, nyitott személyiség.

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Telesales területen szerzett értékesítői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Teljes- vagy részmunkaidős munkavégzés,
  • Versenyképes alapbér + teljesítményarányos jutalék,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • A sikeres munkavégzéshez szükséges teljeskörű tréning,
  • Dinamikusan fejlődő, biztos vállalati háttér,
  • Lelkes csapat, jó munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

Budapest, 14. kerület

Kapcsolat:

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő